• Poland, Ukraine
  • +48 42 203 12 23
  • biuro@athenapm.pl
Prezes Zarządu ATHENA Property Management Sp. z o. o.

37 lat | 12 lat doświadczenia w branży obsługi nieruchomości i nowych technologii (budownictwo, FM twarde i miękkie). Property manager, specjalista sektora usług sprzątających, trener, wykładowca.

Prezes ZarząduRAFAEL JAWORSKI

37 lat | 12 lat doświadczenia w branży obsługi nieruchomości
i nowych technologii (budownictwo, FM twarde i miękkie). Property manager, specjalista sektora usług sprzątających, trener, wykładowca.

Prezes zarządu ATHENA Property Management Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (www.athenapm.pl) i ATEHA ПPOПEPTI MEHEДЖMEHT TOB. z siedzibą we Lwowie. CEO w firmie SFEROLIT (płynna nanopowłoka termoizolacyjna www.sferolit.pl) z siedzibą w Łodzi oraz oddziałem we Lwowie i Odessie. Autor i dyrektor projektów ds. studiów podyplomowych sektora obsługi nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim – Wydział Zarządzania oraz na innych licznych uczelniach wyższych w Polsce i na Ukrainie.

Ukończył studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność logistyka. W 2007 roku absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (studia podyplomowe – logistyczne zarządzanie przedsiębiorstwem). Ukończył seminarium doktoranckie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. W 2009 roku absolwent Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (studia podyplomowe – metodologia badań w naukach o zarządzaniu).

Aktualne projekty, jakie realizuje w Polsce i na Ukrainie, to wdrażanie standardów w obszarze innowacyjnej edukacji i certyfikacji w sektorze FM oraz usług infrastrukturalnych, wprowadzanie w Europie nowych technologii, m.in. płynna nanotechnologia w termoizolacji budynków, ich infrastruktury i środków transportu (wojskowe, morskie, kolejowe). Oficjalny przedstawiciel na Europę Środkowo-Wschodnią największego instytutu na świecie The Institute of Inspection, Cleaning and Restoration Certification (IICRC) z siedzibą w USA (www.iicrc.org). W roku 2017 rozpoczął wspólnie z ATHENA, PACFM i IICRC certyfikowane szkolenia specjalistyczne w Polsce i Wielkiej Brytanii z obszaru usuwania pleśni z obiektów, usuwaniu skutków po zalaniu i po pożarach m.in. dla kadry zarządzającej nieruchomościami, developerów, likwidatorów szkód.
www.pacfm.org www.athenapm.pl